Про компанію

Le Doyen –провідна студія дубляжу повного циклу аудіовиробництва у Східній Європі, яка займається локалізацією (включно з вокальною ліпсинк-адаптацією), записом, монтажем, саунд-дизайном, мікшуванням усіх звукових форматів, а також реплікацією DCP. Студія була заснована у 2008 році і відтоді співпрацює з найбільшими міжнародними та вітчизняними кінокомпаніями, зосереджуючись головним чином на високоякісному дубляжі кінотеатральних художніх фільмів та різножанрових серіалів і програм, сприяючи просуванню української кіноіндустрії та розвиткові (поширенню) української мови.

Приміщення студія з окремими кімнатами контролю можна використовувати для запису діалогу вітчизняних та зарубіжних фільмів, телевізійних проєктів та радіо-шоу, а також для звукового оформлення та запису музики. Вони достатньо просторі, щоб вмістити велику кількість акторів  для запису групових сцен або масовки.

Професійний рівень звукорежисерів студії Le Doyen підкріплений їхнім багаторічним досвідом співробітництва як з вітчизняними партнерами, так і з провідними світовими кінокомпаніями.

З Le Doyen співпрацюють найкращі українські актори, тож база голосів, якою володіють наші фахівці з кастингу, величезна і різноманітна.

Ми приділяємо особливу увагу безпеці контенту наших клієнтів, дотримуємося загальновизнаних технічних та творчих стандартів, найкращих практик MPAA та беремо участь у програмі оцінки безпеки TPN.

Роботи Le Doyen добре відомі у світі кіно і були номіновані на всесвітньо визнані нагороди:

2016 - Документальний фільм Netflix «Зима у вогні: Бій України за свободу» (2015) – номінація «Найкраща звукорежисура» «GoldenReelAward»

2018 – «Крики з Сирії» (2017) - номінація «Emmy»:  «Найкраща музика та звук»